Güncel

ULUSLARARASI GAZETECİLER CEMİYETİ GENEL BAŞKANI AHMET ÖZ ELAZIĞ’A GELİYOR

Dünya genelinde faaliyet gösteren, Türk ve yabancı gazetecilere hizmet veren, yurt içi ve yurt dışında da örgütlenme çalışmalarına devam eden Genel Merkezi Kocaeli olan UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin Genel Başkanı Ahmet..

ULUSLARARASI GAZETECİLER CEMİYETİ GENEL BAŞKANI AHMET ÖZ ELAZIĞ’A GELİYOR

Dünya genelinde faaliyet gösteren, Türk ve yabancı gazetecilere hizmet veren, yurt içi ve yurt dışında da örgütlenme çalışmalarına devam eden Genel Merkezi Kocaeli olan UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin Genel Başkanı Ahmet Öz ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ’da ziyaretlerde bulunmak ve “Gençlik Festivali”ne katılmak üzere Elazığ’a geliyor.

 

UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin Genel Başkanı Ahmet Öz, İstanbul’dan Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın, Ankara’dan Genel Başkan Yardımcısı İsa Güven, Hatay ilinden Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Otuzbir, Hatay İl Başkanı Ferit Oflazoglu, Batman İl Temsilcisi Osman Seyrek ile Mersin İl Temsilcisi Gültekin Hakan Koçman Elazığ’a geliyor.
Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Elazığ’da Gençlik Festivali Düzenliyor
Elazığ Fırat Üniversitesinde eğitim gören 2 binin üzerindeki öğrencilere son final sınavı öncesi streslerini yenmeleri ve eğlenmeleri için Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Elazığ İl Temsilciliği “Recai Güçlü” tarafından Gençlik Festivali düzenleniyor.
28 Mayıs 2022 Cumartesi günü 12.00 ile 19.00 saatleri arasında Sivrice Hazar Gölü kenarında düzenlenecek olan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Elazığ Gençlik Festivalinde 2 binin üzerindeki üniversite öğrencilerine yerel sanatçılar tarafından konser verilecek ve çeşitli ikramlarda bulunulacak.
Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcıları Tezcan Aydın, İsa Güven, Hikmet Otuzbir, Hatay İl Başkanı Ferit Oflazoglu ,İl Temsilcileri Gültekin Hakan Koçman, Osman Seyrek ile Recai Güçlü 27 Mayıs Cuma günü Elazığ’da resmi kurumlara ziyaretlerde bulunacak. Yerel ve ulusal basında görev yapan gazeteciler ile bir araya gelecek.
UGC Elazığ İl Temsilcisi Recai Güçlü nezaretinde Elazığ’ın tarihi ve turistik yerlerine ziyaretlerde bulunacaklar.

YORUMLAR (18)

 1. Volkan Gürel diyorki:

  4 yıldır buradayım. İlk kez Hazar gölüne gidicem. Bu etkinlikleri devamlı istiyoruz. Varolun Recai Başkanım, Ahmet Başkanım.

 2. Haydar Kasapbas diyorki:

  Türkiye’nin dört bir yanından Elaziga geliyorlar. Bizim için çok önemli bi festival Recai Hocam tebrik ederim başarılar

 3. Hasbi Karakılçık diyorki:

  Elazığ’da dernek ve cemiyetten bol bı şey yok. Ya ziyarete gidiyorlar ya da toplanıp dagiliyorlar. Sizin yaptığınız büyük cesaret başkanım

  • Burhan diyorki:

   Zamanında bir dernek başkanı tabela derneği olmicam demişti. Sonra kapadı gitti. Recai Hocamı tebrik ediyorum.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL