Elazığ

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı’yı makamında ziyaret eden Hizmet-İş Şube Başkanı Mustafa Bahçeci, Şube Başkan Yardımcıları Gökhan Arpa ve Ahmet Doğan ile şube uzmanı Öner Öztürk, daimi ve süresiz sözleşmeli..

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı’yı makamında ziyaret eden Hizmet-İş Şube Başkanı Mustafa Bahçeci, Şube Başkan Yardımcıları Gökhan Arpa ve Ahmet Doğan ile şube uzmanı Öner Öztürk, daimi ve süresiz sözleşmeli işçilere ait toplu iş sözleşmesini imzaladılar.

 

Keban Belediyesinde çalışan işçilerin mali ve sosyal hakların da %100’e yakın kazanım elde ettiklerini dile getiren Hizmet İş Elazığ Şube Başkanı Mustafa Bahçeci; “Toplu iş sözleşmesinde üyelerimizin beklediği oranda bir zam yapmak suretiyle alın teri ve emeğe verdiği değerden ve personeline olumlu yaklaşımlarından dolayı Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı’ya teşekkür ediyoruz. Keban Belediye Başkanımız Sayın Fethiye Atlı, ilçeye yaptığı hizmetlerle ilçe halkının takdirini kazandığı gibi toplu iş sözleşmesinde personeline verdiği sosyal haklarla bu başarılarda alın teri ve emeğe saygıyı somut olarak ortaya koymuştur. Yaptığımız toplu iş sözleşmesinin Keban Belediyesi çalışanlarına ve Hizmet-İş ailemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL