Elazığ

MERKEZ KÖYLERDE İÇME SUYU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından merkeze bağlı Küllük Köyü, Işıkyolu Köyü ve Değirmenönü Köyü’nde yapılan içme suyu boru hattı döşeme çalışması tamamlanırken, Avcılı Köyü’nde içme suyu sondaj ve Erbildi Köyü’nde..

MERKEZ KÖYLERDE İÇME SUYU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından merkeze bağlı Küllük Köyü, Işıkyolu Köyü ve Değirmenönü Köyü’nde yapılan içme suyu boru hattı döşeme çalışması tamamlanırken, Avcılı Köyü’nde içme suyu sondaj ve Erbildi Köyü’nde içme suyu drenaj çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından 2022 yılı yatırım programı kapsamında çalışmalarına başlanılan merkeze bağlı Küllük Köyü, Işıkyolu Köyü ve Değirmenönü Köyü’nde toplamda 3000 metre içme suyu boru hattı döşeme işini gerçekleştirdi.

Elazığ İl Özel İdaresi ekiplerinin yapımına başladığı Avcılı Köyü’nde içme suyu sondaj çalışması ile Erbildi Köyü’nde içme suyu drenaj çalışmasında ise son aşamaya gelindi.

Elazığ İl Özel İdaresi’nden gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili yapılan açıklamada şehrin birçok noktasında farklı hizmet alanlarında önemli projelerin hayata geçirilmesi için aralıksız bir şekilde çalışma gerçekleştirdiğini belirtilerek; “Elazığ İl Özel İdaresi alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için yoğun bir tempoyla hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bir yandan köy yolları BSK asfaltlama çalışmaları ile buluşturulurken bir yandan köylerimizde içme suyu ve tarımsal sulama projeleri hayata geçirilmektedir. Köylerimiz de devam eden çalışmalar arasında kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları da bulunmaktadır. Yapımına başlanan projeler en kısa sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmaktadır. Gerçekleştirilen çalışmalar ile insanlarımız daha yüksek yaşam standartlarına kavuşmaktadır” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL