Elazığ

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL TEŞKİLATI’NDAN ESNAF ODALARINA ZİYARET

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı, Esnaf ve Sanatkarlar odasına bağlı Elektrikçiler Oda başkanı Cengiz Gedik, Sıhhi Tesisatçılar Oda Başkanı Mehmet Çete, Demirciler oda başkanı Salih Demir, Camcılar Oda Başkanı Mevlüt..

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL TEŞKİLATI’NDAN ESNAF ODALARINA ZİYARET

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı, Esnaf ve Sanatkarlar odasına bağlı Elektrikçiler Oda başkanı Cengiz Gedik, Sıhhi Tesisatçılar Oda Başkanı Mehmet Çete, Demirciler oda başkanı Salih Demir, Camcılar Oda Başkanı Mevlüt Taşdöğen ve son olarak Türkiye Sakatlar Derneği İl Başkanı Metin Fırat ve yönetim kurulunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada; “Yeniden Refah Partisi olarak amacımız kutuplaştırmadan, ötekileştirmeden, toplumun tüm kesimleriyle kucaklamak ve ziyaret ettiğimiz bütün stk,kurum ve kuruluşlarda halkımıza hazırlamış olduğumuz projeleri, ülkenin içinde bulunduğu sorun ve sıkıntıların kaynağı ile bunlara ilişkin çözümlerin neler olabileceğini anlatıyoruz. Hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun; herkes bizim için değerlidir. Gittiğimiz her yer de rahmetli Necmettin Erbakan Hocamıza olan ilgi ve değerin yansımalarına rastlıyor ve hoş karşılanıyoruz. Bu bizlere ayrıca moral ve motivasyon sağlamakta azmimizi ve gayretimizi artırmaktadır Yeniden Refah Partisi olarak ziyaretlerimiz ve parti çalışmalarımızı her kademede bütün hızıyla devam etmekte yapılacak ilk seçimde Yeniden Erbakan ile Yeniden Refah ve Yeniden Bolluk Bereket ile ülkeye huzur ve istikrar getireceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL