Elazığ

BAŞKAN IŞIKVER’DEN MADEN, AĞIN VE SİVRİCE İÇİN TOKİ MÜJDESİ

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MYK Üyesi Alper Erdem ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Işıkver, TOKİ Başkanı Bulut’tan Ağustos..

BAŞKAN IŞIKVER’DEN MADEN, AĞIN VE SİVRİCE İÇİN TOKİ MÜJDESİ

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MYK Üyesi Alper Erdem ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Işıkver, TOKİ Başkanı Bulut’tan Ağustos ayı içerisinde Sivrice ve Maden İlçesindeki TOKİ Konutları ihalelerinin yapılacağını Ağın’da da önümüzdeki aylarda TOKİ Konut Projesi ile ilgili çalışma başlatacaklarının müjdesini aldıklarını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MYK Üyesi Alper Erdem ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığını ziyaret ederek Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut ile bir araya geldiler.

Ziyarette Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ve MYK Üyesi Alper Erdem, Başkan Bulut’tan Maden TOKİ Sosyal Konutlarının ve Sivrice 2.Etap TOKİ Konutlarının ihaleye çıkma süreci ile ilgili bilgiler aldılar. MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’in, ciddi emek ve gayret sarf ederek bu önemli konularda olumlu sonuca ulaştıkları müjdesini TOKİ Başkanı Ömer Bulut’tan aldıklarını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL