Elazığ

BAŞKAN GÜRKAN ÖĞRENCİLERE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Fırat Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri bir araya gelerek tecrübelerini paylaştı. Başkan..

BAŞKAN GÜRKAN ÖĞRENCİLERE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Fırat Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi.

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri bir araya gelerek tecrübelerini paylaştı.

Başkan Gürkan, sohbet ve söyleşi havasında geçen programda öğrencilerin sorularını da cevapladı.

Fakülte Dekanı Prof. Dr. Kenan Peker ve öğretim üyelerinin de katıldığı programda konuşan Başkan Gürkan, hayatından kesitler aktararak, gençlere ellerindeki imkanları iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Yaşadığımız dönemde öğrencilerin istedikleri her türlü bilgiye kolayca ulaşma imanına sahip olduklarının altını çizen Başkan Gürkan, öğrencilerden zamanlarını verimli ve iyi kullanmalarını istedi.

Gençlere, hayatta mutlaka bir hedefleri olması yönünde tavsiyede bulunan Başkan Gürkan, MÜSİAD olarak her zaman gençlere destek olma gayreti içerisinde olduklarını ve bunu sürdürmeye devam edeceklerini vurguladı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Peker de katılımlarından ötürü MÜSİAD Başkanı Tekin Gürkan’a öğrenciler adına teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL