Elazığ

ULUSLARARASI GAZETECİLER CEMİYETİ GENEL BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ HEYET ELAZIĞ’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın ve Elazığ İl Başkanı Recai Güçlü bugün Elazığ’da birçok ziyaretlerde bulundular.    Genel Başkan ve beraberindeki heyetin ilk..

ULUSLARARASI GAZETECİLER CEMİYETİ GENEL BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ HEYET ELAZIĞ’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın ve Elazığ İl Başkanı Recai Güçlü bugün Elazığ’da birçok ziyaretlerde bulundular. 

 

Genel Başkan ve beraberindeki heyetin ilk durağı Fırat Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem oldu. Heyeti karşılayan Erdem ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Heyet daha sonra yeni seçilen ve göreve başlayan Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turan Kurnaz’ı ziyaret ederek gündemle ilgili istişarelerde bulundular.

Türkiye Engelliler Meclisi Elazığ il Koordinatör Başkanı Metin Fırat’ı ziyaret ederek yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Elazığ Esnaf Sanatkarlar Karma Oda Başkanı Hakan Albayrak’ı da ziyaret eden heyet, başkana yeni görevinde başarılar diledi.

Daha sonra Genel Başkan Ahmet Öz Kanal 23’te canlı yayına çıktı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL