Elazığ

TÜRKİYE’NİN BEKA MESELESİ KONFERANSI DÜZENLENDİ

Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet ÖZ ve Genel Sekreter Prof Dr Emrah Şenel  ilimizde konferans ve bir dizi ziyaretlerde bulundu. Programa Malatya, Erzurum şube başkanları ve yönetimlerinde iştirak..

TÜRKİYE’NİN BEKA MESELESİ KONFERANSI DÜZENLENDİ

Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet ÖZ ve Genel Sekreter Prof Dr Emrah Şenel  ilimizde konferans ve bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Programa Malatya, Erzurum şube başkanları ve yönetimlerinde iştirak etti, Prof Dr İsmail AYTAÇ beyin Asistanları rehberliğinde Harput kale kazıları inceleme ve gezmelerinden sonra Sivrice kaymakamı sayın Yunus Emre VURAL bey tarafından misafir edildi sivricede deprem konutları ve ada gezdirildi, Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve konferans salonunda TÜRKİYE’NİN BEKA MESELESİ Sayın Genel Başkan tarafından anlatıldı, konferanstan sonra Sayın Genel Başkan İlimize Ukrayna’dan gelen Ahıska Türklerinin kamp alanında ziyaret ve sohbetlerde bulundu, Soydaşlarımızı dinlerken duygusal anlar yaşandı Genel Başkanın ve Misafirler arasında samimi sohbetler oldu, İlimizin mülki idare amirlerine yapılan ziyaretlerden sonra Elazığ gezisini tamamladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL