Spor

FUTSAL HEYECANI ELAZIĞ’DA BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca düzenlenen 2021-2022 Okul Sporları Yıldızlar Kız ve Erkek Futsal Türkiye Yarı Final Müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde başladı.   Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde..

FUTSAL HEYECANI ELAZIĞ’DA BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca düzenlenen 2021-2022 Okul Sporları Yıldızlar Kız ve Erkek Futsal Türkiye Yarı Final Müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde başladı.

 

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde 12-15 Mayıs tarihleri arasında oynanacak Okul Sporları Yıldızlar Kız ve Erkek Futsal Türkiye Yarı Final maçları Yakup Kılıç Spor Salonu’nda düzenlenen açılış seremonisiyle başladı. 14 ilden (Elazığ, Van, Adana, Şırnak, Bingöl, Mersin, Gaziantep, Trabzon, Hatay, Batman, Mardin, Kayseri, Kilis, Erzurum)  180 sporcunun katıldığı ve 4 gün sürecek Okul Sporları Futsal Yıldızlar Yarı Final müsabakaları sonunda gruplarını birinci tamamlayan takımlar Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacak. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, tüm sporcu ve antrenörlere başarılar dileyerek, maçların fair play çerçevesinde geçmesi temennisinde bulundu. Eren; “Şampiyona Şehri Elazığ’ımızın ev sahipliği yaptığı Okul Sporları Futsal Yıldızlar Yarı Final müsabakaları başladı. Müsabakalarda küçük yaştaki sporcularımızın kazanmayı ne kadar istekli olduklarını gördük. Tabi müsabakaların yeni dostluklara, arkadaşlıklara vesile olduğunu gözlemledik. Bu Aziz şehrimizin bir ‘Spor Şehri Elazığ‘ olarak anılması adına her gün azim ve kararlılıkla çalışıyoruz. Bu sene içerisinde yaptığımız şampiyonaları ve grup müsabakaları bizim hedefimize adım adım gerçekleştiğini güzel bir kanıtı bu organizasyonlarda görev alan ekibime teşekkür ediyorum. Müsabakalarda tüm sporculara ve antrenörlere başarılar diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL