Spor

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “GİZEM ÖZER, ŞEHRİMİZİ VE ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKTİR”

Elazığ Belediyespor Kulübü sporcusu Milli Boksörümüz Gizem Özer, İstanbul’da gerçekleştirilecek Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası’nda mücadele edecek.   8-21 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek şampiyonada Milli Takım’ımız 12 sporcu ile..

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “GİZEM ÖZER, ŞEHRİMİZİ VE ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKTİR”

Elazığ Belediyespor Kulübü sporcusu Milli Boksörümüz Gizem Özer, İstanbul’da gerçekleştirilecek Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası’nda mücadele edecek.

 

8-21 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek şampiyonada Milli Takım’ımız 12 sporcu ile yer alacak.

Nisan ayında Hırvatistan’da düzenlenen 22 Yaş Altı Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanarak Avrupa ikincisi olan Milli Sporcumuz Gizem Özer, Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası’nda başarılarına bir yenisini daha eklemek istiyor.

Başarılı boksörümüz Gizem Özer, 90 ülkeden yaklaşık 500 sporcunun boy göstereceği şampiyonada 63 kiloda mücadele edecek.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “GİZEM ÖZER, ŞEHRİMİZİ VE ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKTİR”

Olimpiyatlardan sonra dünyanın en büyük organizasyonu olan Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek Gizem Özer’e başarılar dileyen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Elazığ Belediyespor’umuzun değerli sporcusu gururumuz Gizem Özer, Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası’nda şehrimizi ve ülkemizi temsil edecektir. Başarılarıyla birçok kez bizleri gururlandıran Gizem Özer, bu önemli şampiyonada da gurur kaynağımız olacak. İnanıyorum ki Gizem Özer ve diğer sporcularımız şampiyonada ki başarılarıyla bayrağımızı göndere çekip, İstiklal Marşı’mızı okutacaklar. Başta Elazığ Belediyespor Kulübü sporcumuz Gizem Özer olmak üzere şampiyonada ülkemizi temsil edecek olan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi.

CEMİL DÖNDÜ: “GİZEM’E İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ”

Elazığ Belediyespor Kulübü Boks Takımı ve Milli Takım Boks Antrenörlerinden Cemil Döndü ise, “Gizem iyi bir Avrupa Şampiyonası’nı geride bıraktı. İnşallah Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’ndan altın madalyayla dönecek. Kendisine inanıyorum ve güveniyorum. Ben de hem milli sporcularımıza hem de Gizem’e destek olmak için İstanbul’dayım.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL