Elazığ

ELAZIĞ’DA YENİ ÖĞRETMENEVİ YAPILMASI İÇİN KAMPANYA BAŞLATILDI

Elazığ Türk Eğitim Sen tarafından Elazığ’da yeni bir Öğretmenevi yapılması adına kampanya başlatıldı Elazığ Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Fatih Murat Taşkın, sosyal medya da Elazığ da yeni bir Öğretmenevi..

ELAZIĞ’DA YENİ ÖĞRETMENEVİ YAPILMASI İÇİN KAMPANYA BAŞLATILDI

Elazığ Türk Eğitim Sen tarafından Elazığ’da yeni bir Öğretmenevi yapılması adına kampanya başlatıldı

Elazığ Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Fatih Murat Taşkın, sosyal medya da Elazığ da yeni bir Öğretmenevi yapılması için kampanya başlattı.

Akşam saatlerinde Sosyal medyada “#elazigogretmeneviistiyor” hashtagi ile başlatılan kampanyaya kısa sürede Elazığlı vatandaşlardan ve İl Protokollerinden destek geldi.

 

Başkan Taşkın, Kampanyaya Destek Olan Elazığlı Vatandaşlara Teşekkür Etti

Türk Eğitim-Sen Elazığ Şube Başkanı Fatih Murat Taşkın, kampanyaya destek olan Elazığlı vatandaşlara ve destek olan herkese teşekkür etti.

Türk Eğitim-Sen Elazığ Öğretmenevini Twitter’ da #elazigogretmeneviistiyor hashtagı ile ülke gündemine taşıdı.

Türk Eğitim-Sen Elazığ Şube Başkanı Fatih Murat Taşkın yaptığı açıklamada, “Ne yazık ki uzun yıllardır aziz şehrimize yakışmayan bir tabloyla karşı karşıyayız. Hele ki son iki yıldır Elazığ’ımıza yakışmayan eski öğretmenevini bile mumla arar olduk. Diğer il ve ilçelerde öğretmenevleri bir bir yapılıp hizmete giriyorken şehrimizde bu konuda henüz bir gelişme olmamasını üzüntüyle takip etmekteyiz. Ülkemiz genelinde çoğu şehir ve ilçelerdeki öğretmenevleri yenilenmişken hele ki çevre illerimiz yeni öğretmenevi binalarına kavuşmuşken şehrimize yakışır bir öğretmenevinin olmaması hepimizin yüreğini kanatmaktadır. Sizler aracılığıyla bu şehri yönetenlere sormak istiyoruz: Elazığ Öğretmenevi Neden Yok? Elazığ’ımıza gelen misafirlerimizi layıkıyla ağırlayabileceğimiz bir öğretmenevi şehrimize çok görülmemeli ve öğretmenevi yapımı kısır, bürokratik ve siyasi çekişmelere kurban edilmemelidir. Kangrene dönen bu konu artık çözüme kavuşturulmalı ve Elazığ’ımıza yaraşır bir öğretmenevi ivedi bir şekilde inşa edilmelidir. Şehrimizde kangrene dönen öğretmenevi konusunu Twitter’da ülke gündemine taşımamızda bize destek olan, haklı serzenişimizde yanımızda yer alan, şehrimiz adına haykırışımıza ses olan, kadim şehrimizin sorunlarına duyarsız kalmayan herkese şahsım, sendikam, eğitim camiamız ve aziz şehrim adına teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL