Elazığ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NE DİKİLEN 46 BİN FİDAN İÇİN TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, fidan dikimi ve bakımı konusunda üniversiteye her türlü desteği sağlayan Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner ve ekibi ile Üniversitemiz Yapı İşleri Daire..

FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NE DİKİLEN 46 BİN FİDAN İÇİN TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, fidan dikimi ve bakımı konusunda üniversiteye her türlü desteği sağlayan Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner ve ekibi ile Üniversitemiz Yapı İşleri Daire Başkanlığı çalışanlarına teşekkür plaketi verdi.

Rektörlük makamında düzenlenen programa, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları ile Fırat Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığı çalışanları katıldı.

Konu ile ilgili görüşlerini dile getiren Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, Fırat Üniversitesi ile yapmış oldukları protokol kapsamında Harput yerleşkesi ile Rektörlük yerleşkesine toplamda 46 Bin fidan dikimi gerçekleştireceklerini belirterek, desteklerinden dolayı Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a teşekkür etti.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ise Fırat Üniversitesi ve Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğinde daha yeşil bir üniversite sloganı ile çalışmalarına devam ettiklerini anımsatarak, Üniversiteye verdiği desteklerden ötürü Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner’e ve ekibine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Göktaş tarafından fidan dikimi ve bakımı konusunda üniversiteye her türlü desteği sağlayan Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, Orman Bölge Müdürlüğü personelleri Aziz Güzelocak, Mehmet Yıldırım, Abdullah Sertdemir, Ersin Taş, Hidayet Sarı, Yahya Açıkmaz, Fırat Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığından Atilla Bahşi ile Bedrettin Murat’a teşekkür plaketleri verildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL