Güncel

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN 29 EKİM MESAJI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.      Başkan Şerifoğulları mesajında, şu ifadelere yer verdi; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve..

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN 29 EKİM MESAJI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

 

 

Başkan Şerifoğulları mesajında, şu ifadelere yer verdi;
“Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bütün yokluklara rağmen zaferle taçlandırdığı Kurtuluş Savaşı sonrasında, ‘En Büyük Eserimdir’ diyerek bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin 98. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Bizler istikbalimizin simgesi olan Cumhuriyeti ve kazanımlarını korumak ve daha ileri noktalara taşımak için daima çalışacağız. Yoksulluklar içerisinde dahi tarihimizi şanla şerefle dolduran atalarımızın, bizlere ulaşılmasını hedef olarak gösterdiği ‘Muasır Medeniyetler Seviyesi ’ne erişebilmek için azim ve kararlılıkla mücadele edip vatanımızı ve milletimizi hak ettiği seviyelere taşıyacağız. ‘Ya istiklal, ya ölüm’ diyerek hürriyetine sahip çıkan ecdadımıza layık olabilmek için bizler de ilelebet bağımsızlık mücadelemizi sürdüreceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Harbimizin kazanılmasına ve yeni devletimizin kurulmasına öncülük eden bütün kahramanlarımızı yâd ediyor Cumhuriyet Bayramı’mızı bir kez daha kutluyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL