Güncel

BAŞKAN GÜRKAN’DAN “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” MESAJI

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.     Gürkan mesajında şu ifadelere yer verdi; “Aziz Milletimizin..

BAŞKAN GÜRKAN’DAN “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” MESAJI

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

 

Gürkan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Aziz Milletimizin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yazdığı dünyada eşi ve benzeri görülmemiş İstiklâl ve İstikbal destanı sonucunda, eğilmez başına taç yaptığı Cumhuriyetimizin 98. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın heyecanını ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Milli ve manevi değerlerimizden beslenen gençlerimizin inanç, gayret ve çalışkanlığıyla ülkemiz, daha müreffeh, daha üretken hale gelecektir. Al bayrağımızın gölgesinde coşku ve heyecanla kutladığımız anlamlı gün vesilesiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, TBMM’nin ilk başkanı ve ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milletimizi hürriyetine kavuşturup devletimizi bağımsızlaştıran kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi minnet, rahmet ve şükranla anıyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL