Güncel

BAŞKAN DUMANDAĞ’IN 29 EKİM MESAJI

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.       Başkan Dumandağ yayımladığı mesajında; “Azim, inanç ve cesaretin vücut bulduğu bir..

BAŞKAN DUMANDAĞ’IN 29 EKİM MESAJI

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

 

 

 

Başkan Dumandağ yayımladığı mesajında;
“Azim, inanç ve cesaretin vücut bulduğu bir destanın neticesinde, büyük fedakârlıklar ve ağır bedellerle kurulan Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü gururla kutluyoruz.
Aziz milletimiz Kurtuluş Savaşı’nda topraklarımıza kasteden dış güçlere karşı din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin genç-ihtiyar, kadın-erkek demeden birlik ve beraberlik içerisinde geçit vermemiştir. Büyük bir değişim ve ilerlemenin öncüsü ve örneği olan Cumhuriyet, insanımızın kendi kendini yönetebilmesinin ve egemenliğin sadece millete dayalı hale getirilmesinin en büyük teminatı ve güvencesi olmuştur. Devletimizin her ferdi de bu bilinçle, Cumhuriyetini ve millî egemenliğini yorulmadan her zaman koruyacak ve sahip olduğumuz değerlere bağlılığını devam ettirecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle başta bize cumhuriyeti armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyor, başta İlimiz olmak üzere bütün vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL