Elazığ

KARAKUŞ: “AKLINIZ YENİ Mİ BAŞINIZA GELDİ!…”

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş’tan Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’e Sitem…     Karakuş konuyla ilgili yatığı açıklamada; “İlimizde 2020-2021 Eğitim öğretim yılının açılmasıyla..

KARAKUŞ: “AKLINIZ YENİ Mİ BAŞINIZA GELDİ!…”

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş’tan Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’e Sitem…

 

 

Karakuş konuyla ilgili yatığı açıklamada;

“İlimizde 2020-2021 Eğitim öğretim yılının açılmasıyla birlikte sorunlar da peş peşe geldi. başarısız olan Milli Eğitim Müdürünün görevden alınmasını siyasilerden istedi velilerin konuyla ilgili bir çok şikayetinin şahsına iletildiğini bildirdi yeni yerleşime çıkan TOKİ konutlarındaki öğrencilerinin okula ulaşım noktalarında yeterli servisin sağlanmadığını ve bazı okullarda yenilenme güçlendirme çalışmalarının okul açılmasına neden denk getirildi. Bu yenileme ve güçlendirmenin yapılması için illa başımıza bir şeylerin gelmesini mi beklememiz gerekiyor. Okulların Mart ayından beri açılmayacağı belliydi. Önümüzde 6 aylık bir süre bulunuyorken bu konuda bir şey yapmayıp memleketi eğitime hazır hale getirmeden İl Milli Eğitim Müdürünün kalkıp da övünerek, biz TOKİ’deki öğrencilerimizi servisle okula taşıyoruz demesi aslında övünülecek bir durum değildir. Kendisinin bizzat başarısızlığını ortaya koyuyor.

Milli Eğitim Müdürü hakkında gereği yapılsın. İki yıldır gelen sürede kamuoyunun da yakinen takip ettiği sürede Çevre şehirciliğin daha az eksikliğinin olduğu halde görevden alan görevden alma kudretine sahip olan ilimiz siyasilerini ve ilimiz valisini biz burada kamuoyu adına, ilimiz tüm velileri, öğrencileri adına, ilimizin siyasilerinden valisinden, 3 yıldır vekaleten görev yürüten milli eğitim müdürü ile ilgili gerekeni yapmaya açık ve net bir şekilde davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL