Siyaset

MİLLETVEKİLİ EROL: TORPİLİ OLMAYANIN HAKKINA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİM

Elazığ’da DSİ 9.Bölge Müdürlüğü ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne daimi işçi alımı yapılacağını kamuoyunun bilmesini isteyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Her koşulda garibanın, fakir fukaranın, torpili olmayanın..

MİLLETVEKİLİ  EROL: TORPİLİ OLMAYANIN  HAKKINA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİM

Elazığ’da DSİ 9.Bölge Müdürlüğü ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne daimi işçi alımı yapılacağını kamuoyunun bilmesini isteyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Her koşulda garibanın, fakir fukaranın, torpili olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğim” dedi.

Elazığ DSİ 9.Bölge Müdürlüğüne ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. Elazığlı vatandaşları bilgilendiren CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kamuoyunun alımları takip etmesini istedi.
Alımların hakkaniyetli bir şekilde olması gerektiğini vurgulayan Erol, kimsenin hakkını yedirmemek adına her zaman vatandaşın yanında olacağını söyledi.

EROL: KİMSENİN HAKKINI YEDİRMEMEK ADINA HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIMI BİLMENİZİ İSTERİM: Alımlar hakkında konuşan Milletvekili Gürsel Erol, “Bu alım sürecinin hiç parti ayrımı gözetmeksizin hemşerilerimizin hakkaniyetli bir şekilde alımını sağlamak biz siyasetçilerin Elazığ halkına borcudur. Yapılacak olan alımlarda teknik bilgi ve deneyime ihtiyaç duyulan meslekler ile ilgili mülakat yapılabilir ancak diğer meslek grupları şeffaf bir şekilde, noter huzurunda kura yöntemiyle alınmalıdır. Kura sonrası alımlarda hiçbir şekilde şaibe yaratmamak adına mülakata tabii tutulmamalıdır. Elazığlı hemşehrilerime  söz konusu personel alım duyurularını mutlaka takip etmelerini önemle rica ediyorum. Kimsenin hakkını yedirmemek adına her zaman yanınızda olacağımı bilmenizi isterim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL