Elazığ

REKTÖR PROF. DR. GÖKTAŞ, ELAZIĞ KÜLTÜR VE TANITMA VAKFI’NI ZİYARET ETTİ

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Ankara’da faaliyetlerini yürüten Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı’nı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.   Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş Elazığ Kültür ve..

REKTÖR PROF. DR. GÖKTAŞ, ELAZIĞ KÜLTÜR VE TANITMA VAKFI’NI ZİYARET ETTİ

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Ankara’da faaliyetlerini yürüten Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı’nı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

 

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı’nı ziyaret etti. Ankara’da gerçekleştirilen ziyarete, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz da katıldı. Rektör Prof. Dr. Göktaş, Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar ve vakıf yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Gerçekleştirilen görüşmede Fırat Üniversitesi ile Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı’nın ortaklaşa yapabileceği çalışmalar görüşüldü.

GÖKTAŞ: ELAZIĞ’IN TANITIMINA ÇOK CİDDİ ANLAMDA DESTEK SAĞLAMIŞ VE FARKINDALIK OLUŞTURAN ÇALIŞMALARA İMZA ATMIŞTIR

İstişarelerin yapıldığı ziyarette Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “Elazığ’ın faydasına çalışma yürüten her topluluk bizim için değerlidir. Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı da bugüne kadar Elazığ’ın tanıtımına çok ciddi anlamda destek sağlamış ve farkındalık oluşturan çalışmalara imza atmıştır. Bundan sonra biz de üniversite olarak vakfımızla en üst düzeyde ilişki kurarak ortaklaşa projeler oluşturmaya hazırız. Nazik ev sahipliğinden dolayı Vakıf Başkanı Mehmet Çağlar ve yönetimine çok teşekkür ederim” dedi.

 

Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar da nezaket ziyaretinden dolayı Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a teşekkür ederek, Fırat Üniversitesi’nin Elazığ ve ülke için oldukça önemli olduğunu ve Fırat Üniversitesi’nin gelişimi ve tanıtımı için her zaman Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın yanında ve destekçisi olacaklarını belirtti.

 

Gerçekleştirilen ziyarette Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a vakıf tarafından yapılan çalışmaları içeren bir hediye takdim etti. Rektör Prof. Dr. Göktaş da Başkan Çağlar’a Fırat Üniversitesi’nin saatini hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL