UEFA Şampiyonlar Ligi
Bayern Münih
22:00
Arsenal FC
Manchester City FC
22:00
Real Madrid
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Van Spor FK
15:00
Ankaraspor
İskoçya - Premier Lig
22:00
Rusya - Rusya Kupası
17:00 1 : 2 72'
72'
17:00 1 : 1 69'
69'
19:30
AFC Kupası
15:00 1 : 1 MS
MS
AFC Şampiyonlar Ligi
13:00 1 : 0 MS
MS
19:00
İngiltere - Ulusal Lig
21:45
Fransa - Ligue 2
21:45
ER
Hollanda - KNVB beker, Kadınlar
20:30
Belçika - Nationale 1
21:00
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
13:00 1 : 2 MS
MS
Portekiz - Taca de Portugal
22:15
Portekiz - U23 Şampiyonası
20:00
Rusya - 2. Liga, Division A
18:00
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
21:30
21:45
21:45
21:45
22:00
22:00
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:45
19:05
19:25
ABD - US Open Kupası
02:00 4 : 4 P: 5 - 4
MS
02:00 3 : 1 MS
MS
02:00 1 : 0 MS
MS
04:00 3 : 1 MS
MS
05:30 2 : 1 MS
MS
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
20:00
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:15
Almanya Amatör - Bremen-Liga
20:30
ER
Almanya Amatör - Hessenliga
20:30
Almanya Amatör - Oberliga BW
20:30
ER
20:30
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:30
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:00
19:15
19:30
20:30
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
21:00
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
19:30
19:30
20:00
Arjantin - Arjantin Kupası
21:40
Arjantin - Copa de la Liga
01:30 1 : 0 MS
MS
01:30 1 : 0 MS
MS
01:30 1 : 2 MS
MS
01:30 0 : 4 MS
MS
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
21:00
21:00
21:00
Arjantin - Primera C
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
Arjantin - Primera Nacional
22:40
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:15
Azerbaycan - Birinci Lig
14:00
14:30
BAE - Arap Körfez Ligi
17:00
19:30
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
18:00 1 : 0 34'
34'
20:00
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
19:00
Botsvana - Premier Lig
16:30
Brezilya - Brasilero Serie A
03:30 2 : 1 MS
MS
22:00
ER
Brezilya - Campeonato Acreano
21:30
Brezilya - Maranhense
01:30 3 : 3 MS
MS
Brezilya - Roraimense
01:30 2 : 1 MS
MS
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
21:00
21:00
21:15
22:00
22:30
Bulgaristan - Bulgar Kupası
19:00
Çekya - Divize E
18:00
Çekya - FNL
17:30 0 : 0 47'
47'
18:00 2 : 1 34'
34'
18:00 2 : 0 33'
33'
18:00 0 : 0 33'
33'
18:00 0 : 0 33'
33'
18:00 0 : 0 31'
31'
19:00
19:00
Çekya - U19 1.Grup
12:00 0 : 2 MS
MS
13:00
ER
13:00 1 : 0 MS
MS
Ekvador - Serie B
00:30 2 : 1 MS
MS
03:00 1 : 1 MS
MS
22:00
23:00
23:00
El Salvador - Segunda Division
19:00
Endonezya - Liga 1
11:00
ER
11:00 0 : 4 MS
MS
15:00
ER
15:00 1 : 0 MS
MS
15:00 1 : 1 MS
MS
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
Ermenistan - Premier Lig
16:00 0 : 1 MS
MS
18:00
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
Estonya - Premium Liiga
19:00
Finlandiya - Suomen Kupası
18:30
19:00
19:00
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
20:30
Güney Afrika - Premiership
20:30
20:30
Güney Afrika - Şampiyona
16:00 0 : 3 MS
MS
16:00
16:00
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
15:00
15:00
15:00 5 : 1 MS
MS
17:00
19:00
Hırvatístan - HNL
18:00 1 : 0 32'
32'
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
22:00
ER
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
15:00 0 : 3 MS
MS
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
21:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
19:00
20:00
22:00
İsviçre - Yükselme Ligi
19:00
20:30
20:30
20:30
20:30
20:45
21:00
21:00
21:30
Japonya - J. Lig Kupası
12:00 0 : 1 MS
MS
12:30 1 : 2 120'
120'
13:00 1 : 2 120'
120'
13:00 0 : 4 MS
MS
13:00 1 : 3 MS
MS
13:00 1 : 2 MS
MS
13:00 1 : 0 MS
MS
13:00 0 : 1 MS
MS
13:00 0 : 2 MS
MS
13:00 0 : 2 MS
MS
13:00 1 : 1 P: 2 - 3
120'
Kamerun - Elite One
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Karadağ - 2. CFL
17:00
Karadağ - Cup Crne Gore
19:00
19:00
Katar - Stars League
18:30 0 : 0 4'
4'
18:30 0 : 0 3'
3'
20:30
20:30
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası
19:00
20:00
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00 0 : 2 MS
MS
02:10 1 : 1 MS
MS
04:20 0 : 1 MS
MS
Kore Cumhuriyeti - FA Kupası
13:00 2 : 1 120'
120'
13:00 0 : 2 MS
MS
13:00 2 : 2 P: 3 - 3
120'
13:00 1 : 2 MS
MS
13:00 1 : 0 MS
MS
13:00 1 : 2 120'
120'
13:00 1 : 0 MS
MS
13:00 3 : 2 120'
120'
13:00 0 : 1 120'
120'
13:00 1 : 0 MS
MS
13:30 0 : 1 90'
90'
13:30 0 : 1 90'
90'
Kosova - Kosovo FA Kupası
14:00
ER
16:00
ER
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00 2 : 2 MS
MS
Kuzey Makedonya - Makedonya Kupası
16:00 4 : 2 P: 4 - 2
90'
16:00 2 : 1 MS
MS
Letonya - Virsliga
17:30 1 : 0 46'
46'
19:30
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:00
Mali - Ligue 1
19:15
19:15
Mısır - 2. Division A
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
Mısır - Premier Lig
17:00 1 : 0 75'
75'
20:00
20:00
Moldova - Divizia A
16:00 2 : 1 MS
MS
Nijerya - Premier League
18:00
Norveç - Eliteserien
19:00
19:00
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00 2 : 0 MS
MS
02:15 1 : 2 MS
MS
04:30 0 : 1 MS
MS
Peru - Segunda Division
23:00
Polonya - CLJ
13:00
Romanya - Romanya Kupası
19:00
Şili - Premier Lig
22:30
Slovakya - Slovensky Pohar
19:00
Slovakya - U19 1. Liga
15:00 0 : 1 MS
MS
Slovenya - PrvaLiga
19:30
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00 0 : 0 MS
MS
16:00
18:15
20:30
Uganda - Premier Lig
16:00
ER
Ukrayna - Premier Lig
15:30
18:00 0 : 0 32'
32'
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00 1 : 0 MS
MS
02:30 4 : 1 MS
MS
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00 2 : 0 MS
MS
18:30 0 : 0 4'
4'
Uruguay - 2.Lig
16:00
20:00
Uruguay - Premier Lig
00:00 2 : 3 MS
MS
02:30 1 : 2 MS
MS
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00 0 : 1 MS
MS
Zambiya - Premiyer Lig
16:00 2 : 1 MS
MS
16:00 1 : 1 MS
MS
16:00
ER
16:00
16:00
16:00
16:00

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL