Elazığ

Elazığ İl Özel İdaresi ekipleri yağışlardan etkilenen yollardaki onarım çalışmalarını sürdürüyor. Elazığ’da son günlerde etkili olan yağmur bir çok noktada tahribata neden oldu. Yağışların ardından hemen çalışmalara başlayan Elazığ il..

Elazığ İl Özel İdaresi ekipleri yağışlardan etkilenen yollardaki onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ’da son günlerde etkili olan yağmur bir çok noktada tahribata neden oldu. Yağışların ardından hemen çalışmalara başlayan Elazığ il özel idaresi ekipleri yollardaki onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ il özel idaresi tarafından yapılan açıklamada “Tahribata uğrayan Palu ilçesi Gökdere-Büyükçaltı grup yolunda ulaşımda aksamalar meydana geldi. Bunun üzerine harekete geçen ekipler Akbulut köyü girişi ve Büyükçaltı köyü girişindeki yollarda ve köprü, menfez gibi sanat yapılarının bulunduğu yol kesimlerinde, İl Özel İdaresi ekiplerimizce sürdürülen onarım çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Ayrıca Sivrice İlçesi köy yollarında da benzer şekilde yağış nedeniyle tahrip olan güzergahlarda da çalışmalara başlandığı ve kısa süre içerisinde ulaşımın normal seyrine ulaşacağı bildirildi” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL