Elazığ

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Atatürk anıtına çelenk bırakıldı. Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası..

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Atatürk anıtına çelenk bırakıldı.

Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle Valilik Meydanı’nda tören düzenlendi. Törene, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, kurum müdürleri ve emniyet teşkilatı mensupları katıldı. Törende İl Emniyet Müdürlüğü, Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksek Okulu çelenkleri Atatürk anıtına bırakıldı.

Polis teşkilatının 178’inci kuruluş yıl dönümünün tüm teşkilata hayırlara vesile olmasını dileyen İl Emniyet Müdürü Celal Sel, “Polis Teşkilatının 178. Kuruluş Yıl dönümünün tüm teşkilatımıza kutlu olmasını hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Dün olduğu gibi bugünde polisimiz Elazığ halkımızın ve ülkemiz vatandaşlarımızın 24 saat hizmetindedir aynı şevk ve azimle çalışmaya devam edeceğiz. Birinci önceliğimiz halkla ilişkilere önem vermemiz bu nedenle gerek eğitim faaliyetlerimiz okullarda trafik, bunun yanında SİBERAY ve narkotik suçlarla ilgili eğitimlerimiz yine aynı şekilde devam edecektir ve dışarda ekiplerde çalışan içerde çalışan polislerimizde aynı şevk ve azimle halkımıza hizmet etmeye devam edecektir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL