Elazığ

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman beraberinde il protokolü ile birlikte Arıcak ilçesinde bir takım temaslarda bulundu. Vali Toraman temasları doğrultusunda muhtarlarla bir araya gelerek Koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Elazığ Valisi Dr…

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman beraberinde il protokolü ile birlikte Arıcak ilçesinde bir takım temaslarda bulundu. Vali Toraman temasları doğrultusunda muhtarlarla bir araya gelerek Koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman beraberinde il protokolüyle birlikte Arıcak İlçesinde bir takım temaslarda bulundu. Vali Toraman ve il protokolü ilk olarak Arıcak Kaymakamlığına atanan Kaymakam Mesut Ateş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Dr. Ömer Toraman, Arıcak Kaymakamı Mesut Ateş, Arıcak Belediye Başkanı Ferit Yıldırım, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet ve Kurum Müdürleri, Arıcak Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya gelerek Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirdi.

Vali Toraman temaslarının devamında, Arıcak Kaymakamı Mesut Ateş, Arıcak Belediye Başkanı Ferit Yıldırım ve il protokolü ile birlikte, Arıcak ilçesinde Emekli Güvenlik Korucuları ve vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL