Elazığ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.   Başkan Şerifoğulları mesajında, mübarek Üç Aylar’ın başlangıcı olan Regaip Kandili’nin tüm İslam alemine birlik, beraberlik, sevgi, barış ve..

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Başkan Şerifoğulları mesajında, mübarek Üç Aylar’ın başlangıcı olan Regaip Kandili’nin tüm İslam alemine birlik, beraberlik, sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Regaip Kandili’nin insanları birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, insanoğlunun gönül dünyasının da aydınlanmasına vesile olan mübarek bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan Şerifoğulları, “Üç Aylar’ın başlangıcı olan Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha hep birlikte eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu mübarek günlerde insani ve ahlaki meziyetlerin de yaygınlaşmasına çaba göstermeli, yaptığımız hatalardan dönmeyi bilerek bir an önce tövbe etmeliyiz. Bu düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin mübarek Regaip Kandili’ni kutlar, bu kutlu gecenin, insanlığa ve tüm İslam alemine huzur, barış ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL