Siyaset

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, Elazığ’da bir dizi gezi ve temaslarda bulundu. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, bir dizi gezi ve temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi…

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, Elazığ’da bir dizi gezi ve temaslarda bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, bir dizi gezi ve temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi.

Güneş, Palu, Kovancılar ve Baskil ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.

3 gün süren gezide Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş’e İl Başkanı Abdullah Akın, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, GİK üyesi Fethi Öztürk, Gaziantep İl Müfettişi Hayri Kamalı eşlik etti.

Güneş, Kamu Kurumu, STK, esnaf, hasta ve taziye ziyaretleri de yaptı.

Daha sonra Güneş, Baskil kongresine katıldı. Kongre sonucu Baskil ilçe Başkanlığına Fethullah Uzala seçildi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş yaptığı açıklamada; ”Saadet Sahada gezileri kapsamında tüm Türkiye’de seferberlik başlattık. Bu vesileyle bizim için çok değerli bir yere sahip olan Elazığ’dayız. İlçelerimizi geziyoruz. Vatandaşımız dertli. Tablo bu sefer çok farklı bunu çok net görebiliyoruz. Büyük bir ilgi var. Vatandaşlarımızı daha önce iktidara geldiğimizde en büyük rahatlığa kavuşturduk. Bundan sonra da bunu yapacağız inşallah. ” dedi.

İl Başkanı Abdullah Akın yaptığı açıklamada; “Elazığ İl Başkanlığı olarak teşkilatımızla birlikte 3 yıldır sahadayız. İktidar gibi seçimden seçime vatandaşı ziyaret etmiyoruz. Ziyaretlerimize de inşallah devam edeceğiz. Tüm Türkiye’de yapılan Saadet sahada çalışması kapsamında Elazığ’ımıza en büyük desteği veren Muhterem Genel Başkan yardımcımız Sayın Cafer Güneş Bey’e ve Muhterem GİK üyemiz Fethi Öztürk ve Muhterem Gaziantep İl Müfettişimiz Hayri Kamalı’ya teşekkürlerimiz arz ediyorum. Bu çalışmanın hemşehrilerimize hayırlar getirmesini diliyorum.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL