Elazığ

ERDOĞAN’IN GÖLGESİ ALTINDA!

Seçim tarihi 14 Mayıs olarak açıklandıktan sonra bütün partiler, seçim çalışmalarını daha da hızlandırdılar. Aday adayları kendilerini iyice göstermeye başladı. Kimisi basın kuruluşlarını davet ederek kendilerinin de bu yarışta olduğunu..

ERDOĞAN’IN GÖLGESİ ALTINDA!

Seçim tarihi 14 Mayıs olarak açıklandıktan sonra bütün partiler, seçim çalışmalarını daha da hızlandırdılar. Aday adayları kendilerini iyice göstermeye başladı. Kimisi basın kuruluşlarını davet ederek kendilerinin de bu yarışta olduğunu açıklamayı tercih ederken, kimisi de sosyal medyadan boy boy resimlerini yayınlayarak halka kendilerini tanıtarak bu yarışta ben de varım diyor.

Bizler  de hepsine başarılar dileyerek hak eden kazansın diyoruz.

Ak Parti aday adaylarının daha fazla sayıda olması bekleniyor. Çünkü kim gelirse gelsin illâki Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gölgesi altında bu seçimlere gireceği muhakkak. Bazıları Erdoğan isminin kendisine heyecan verdiğinden bahsederken, bazıları da vatandaşlardan aldığımız duyumlara göre Doğukent ve Kırklar Mahallesi’nde, kendi çaplarında hayır yaptıklarını zannederek, vatandaşlara koli dağıtma peşinde!…

Oysa insanlara iyilik yapmak istiyorsanız hazır balık vermek yerine, onlara balık tutmayı öğretmek daha mantıklı değil mi?

Çünkü elle tutulur gözle görülür bir proje göremedik, şimdiye kadar!…

Oysaki Elazığ sorunlar yumağı haline gelmiş bir vaziyette, öyle duruyor. Bunu Elazığlı vatandaşlarımız da biliyor ve görüyor.

Bu sorunlara yönelmeden projeler üretmeden sadece Cumhurbaşkanımızın ismini kullanarak seçimlere girenlerin sayısı oldukça fazla olacaktır. İleriki süreçte bunu hep birlikte göreceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL