Elazığ

Elazığ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü görevini yürüten Hikmet Şişecioğlu Resmi Gazete’de yayımlanan karar ile asaleten atandı. Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinnçci’nin yerine vekaleten Elazığ..

Elazığ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü görevini yürüten Hikmet Şişecioğlu Resmi Gazete’de yayımlanan karar ile asaleten atandı.

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinnçci’nin yerine vekaleten Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürülüğü’ne, eski Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Erzurumlu Hikmet Şişecioğlu atanmıştı. Bugün Resmi Gazete’de yayımlanan karar ile Hikmet Şişecioğlu Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine asaleten atandı.

HİKMET ŞİŞECİOĞLU KİMDİR?

1969 Erzurum doğumlu İl Müdürü Hikmet ŞİŞECİOĞLU, 1990 yılı İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü mezunudur. 1990 yılında Tokat Bayındırlık ve İskân İl Müdürlüğünde Mühendis olarak memuriyet hayatına başladı. 1992 – 1999 yılları arasında Erzincan Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde Mühendis olarak, 1999 – 2001 yılları arasında Erzincan Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde Dön. Ser. İşl.Md. V. olarak, 27.08.2001-24.12.2001 tarihleri arasında Erzurum Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde Şube Müd. olarak,  2001 – 2011 yılları arasında Erzurum Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde (asil) Müdür Yardımcısı olarak, 2011 – 2013 yılları arasında ise Erzurum çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Araştırmacı-Müdür Yard. V. olarak çalıştı. 31 Temmuz 2013’de 10996 sayılı Bakanlık olur ile Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü görevine vekâleten atandı. Hikmet Şişecioğlu son olarak Elazığ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü görevine atandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL