Siyaset

DEMİRBAĞ: HER ALANDA YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Ak Parti Elazığ Milletvekili Demirbağ “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Tunceli ve Mazgirt’te temaslarda bulundu.   Milletvekili Zülfü Demirbağ: “Muhalefet her zaman bol keseden sallıyor. Zamanında yapılan bütün projelere ve..

DEMİRBAĞ: HER ALANDA YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Ak Parti Elazığ Milletvekili Demirbağ “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Tunceli ve Mazgirt’te temaslarda bulundu.

 

Milletvekili Zülfü Demirbağ: “Muhalefet her zaman bol keseden sallıyor. Zamanında yapılan bütün projelere ve yatırımlara karşı çıktılar. Marmaray’a, 3. köprüye, havalimanına, Kanal İstanbul’a… Devletin kasasından bir Kuruş çıkmadan Ülkemize dünyanın en önemli havalimanlarından biri yapıldı. Her alanda yatırımlar devam ediyor. Ülkemiz öyle adımlar atıyor, öyle yatırımlar yapıyor ki dünyanın gözü Ülkemizde ve Liderimizde” diye konuştu.

Milletvekili Demirbağ, 6’lı Masanın henüz aday belirleyemediğinin altını çizerek: “Beceriksiz, ayakları sallanan bir masa var karşımızda. Ben bu masaya 6’lı değil 7’li masa diyorum. Çünkü sallanan ayaklardan birinde Biden, FETÖ, PKK ve HDP var. Bir de karşıda aday mı var ki? Sayın Cumhurbaşkanımızın karşısında tartıya çıkacak hala bir aday bile yok. Milletimiz bu oyunu bozacaktır” ifadesinde bulundu.

Milletvekili Demirbağ daha sonra, Mazgirt ilçesindeki esnaflarla bir araya geldi. Milletvekili Zülfü Demirbağ, esnafların taleplerini dinlerken ilçe esnafı, Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Demirbağ daha sonra, Mazgirt Kaymakamı Necdet Uçar, İlçe Emniyet Müdürü Şeref Elmas, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Özgür Yılmaz ile bir araya geldi. Milletvekili Demirbağ, Uçar, Elmas ve Yılmaz’dan, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Demirbağ, güvenlik güçleriyle de bir araya geldi. İlk olarak Köprü Jandarma Karakol Komutanı J. Asb. Kd. Bçvş. Nihat Güzel ve Mehmetçiklerle bir araya gelen Demirbağ, Elmalık Jandarma Karakol Komutanlığı’nı da ziyaret etti. Demirbağ: “Kahraman Mehmetçiklerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Rabbim, güvenlik güçlerimize güç, kuvvet versin inşallah” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL