Elazığ

ELAZIĞ BELEDİYESİ TRAKTÖR ESNAFLARI SİTESİ’NDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANMAK ÜZERE…

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, traktörcü esnafını tek çatı altında toplamak ve daha modern bir ortamda ticaret yapmalarına imkân sunmak amacıyla projelendirdiği Elazığ Belediyesi Traktör Esnafları Sitesi’nde inşa çalışmaları tamamlanmak..

ELAZIĞ BELEDİYESİ TRAKTÖR ESNAFLARI SİTESİ’NDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANMAK ÜZERE…

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, traktörcü esnafını tek çatı altında toplamak ve daha modern bir ortamda ticaret yapmalarına imkân sunmak amacıyla projelendirdiği Elazığ Belediyesi Traktör Esnafları Sitesi’nde inşa çalışmaları tamamlanmak üzere.

 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mevcut terminal binası yanında yer alan ve toplamda 13.600 m² arazi üzerinde kurulan Traktörcüler Sitesi’nde incelemelerde bulundu. Büyük oranda tamamlanan projenin son aşamalarını kontrol eden Başkan Şerifoğulları, esnaf ve vatandaşlara daha modern ortamda faaliyet imkânı sunan Traktörcüler Sitesi’nin, kısa süre sonra hizmete sunulacağını kaydetti.

 “AMACIMIZ ESNAFLARIMIZA DAHA MODERN VE DÜZENLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI SUNMAK”

Modern ve düzenli bir şehirleşmeyi amaçlayarak inşa ettikleri Traktörcüler Sitesi’nin yapım çalışmalarında sona geldiklerini belirten Başkan Şerifoğulları, yeni projenin kısa süre sonra hizmete hazır duruma geleceğini kaydetti. Proje kapsamındaki 23 adet iş yerinin, kafeterya, mescit, açık otopark alanı ve güvenlik binasının tamamlandığını, son olarak ise çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarının gerçekleştirildiğini belirten Başkan Şerifoğulları, yeni çalışmanın kısa süre sonra hizmete hazır duruma geleceğini kaydetti.

Amaçlarının traktörcü esnafını tek çatı altında toplamanın yanında onlara modern, kullanışlı ve düzenli bir çalışma ortamı sunmak olduğunu kaydeden Başkan Şerifoğulları, şehirleşme anlamında da kent merkezini rahatlatacak olan projenin hem esnaflara hem de vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL