Elazığ

YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE KONGRELERİNİ TAMAMLADI

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı tarafından Alacakaya, Arıcak ve Kovancılar İlçelerinde kongre gerçekleştirildi.   Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş ve il yönetimi ziyaret ve kongrelerini..

YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE KONGRELERİNİ TAMAMLADI

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı tarafından Alacakaya, Arıcak ve Kovancılar İlçelerinde kongre gerçekleştirildi.

 

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş ve il yönetimi ziyaret ve kongrelerini sürdürüyor.

Bu kapsamda İl Başkanı Karakuş ve beraberindeki heyet Alacakaya, Arıcak ve Kovancılar ilçelerinde kongre düzenlediler. Düzenlenen kongre sonucunda Alacakaya İlçe Başkanlığına Mustafa Doğan, Arıcak İlçe Başkanlığına İdris Yıldırım ve Kovancılar İl Başkanlığına Hayri Uygur getirildi.

KARAKUŞ: İLÇE YÖNETİMLERİNİ OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYORUZ

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş yaptığı açıklamada, “Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı 15 Ekim Cumartesi günü Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz il kongresi öncesinde ilçe kongrelerimizi yapmaya devam ediyoruz vatandaşlarımızın salonlarda ki heyecan ve doluluktan dolayı oldukça memnunuz bu seçimlerde çıkacak sonuca dair bir göstergedir, İl Başkanlığımız olarak geçtiğimiz hafta sonu Alacakaya, Arıcak ve Kovancılar ilçelerimizde 2. Olağan kongrelerimizi tamamlayarak önümüzde ki genel seçimler için yeni ve dinamik kadrolarla ilçe yönetimlerini oluşturmaya devam ediyoruz. Birinci kongrelerimizi yaparken sloganımız “Artık Biz Varız” idi. Şimdi ikinci kongrelerimizi yaparken ise sloganımız ‘Türkiye’yi Yönetmeye, Dünya’yı Değiştirmeye Hazırız.” çünkü gücümüzü biliyoruz. Yeniden Refah Partisi’nin seçmendeki teveccühünün diğer siyasi partilerde endişe yarattığını da biliyoruz, “Elâzığ ve Türkiye genelinde alternatif arayış Yeniden Refah Partisi’nde son buluyor. Herhangi bir ittifaka bağlı olmayan partimizin sorunlara tarafsız ve gerçekçi yaklaşımı seçmende olumlu karşılanıyor. Güven vermeyen ittifak kutupları aynı zamanda çözümde üretemiyor. Bizler ise hem sorunun teşhisini koyuyor hem de tedavi yöntemini anlatıyoruz. Parlatmaya çalıştıkları cilalı ve paralı partiler seçim günü hüsrana uğrayacaktır. Geçmişi temiz geleceğe dair güven veren tek parti Yeniden Refah Partisi’dir. Bizler hiç kimsenin maşası ve baston değneği olmadık olmayacağız, şu an hem ulusalda hem de yerel de karşılaştığımız medya ambargosuna ve de cilalanıp parlatılan partilerin anketlerde ki sonuçlarına rağmen Yeniden Refah Partisi seçim akşamı en büyük sürprizi yapacaktır. Bu vesileyle kongrelerini yaptığımız ve yeniden seçilen Alacakaya’da Mustafa Doğan, Arıcak’ta İdris Yıldırım ve Kovancılar ’da ise Hayri Uygur’un yeni oluşturdukları yönetimlerinin ilçemize, ilimize ve Ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL