Siyaset

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL TEŞKİLATI İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR….

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Teşkilatı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Karakoçandaki vatandaşlarımızla biraraya gelen Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş açıklamalarda bulundu.     Karakuş açıklamalarında;..

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL TEŞKİLATI İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR….

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Teşkilatı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Karakoçandaki vatandaşlarımızla biraraya gelen Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş açıklamalarda bulundu.

 

 

Karakuş açıklamalarında;

“Yeniden Refah Partisi İl teşkilatı olarak, Karakoçan ilçemizi ziyaret edip esnaf ve vatandaşlarla buluştuk. İlçede yaptığımız saha çalışmalarında, bizler aynen 54. Hükümetteki milli görüş, bolluk ve bereketini yeniden bu millete yaşatmak üzere aynı zihniyetle, aynı aşkla yola çıktığımızı, borç, faiz, zam, vergi ekonomisinden, üretim, istihdam, ihracat ekonomisine geçeceğimizi, dar gelirli milyonların alım gücünü refah seviyesini, aynen 54. Hükümette olduğu gibi yeniden arttıracağımızı, Çiftçi ve köylünün mahsullerine en yüksek taban fiyatlarıyla, en büyük teşviklerle yine aynen 54. Hükümette milli görüşün yaptığı gibi biz yapacağımızı milletin yüzünü güldüreceğimizi ifade ediyoruz. Yine istihdam ve ihracat hamlesiyle de milyonluk genç işsizler ordumuzu iş, istihdam ve aş imkânı sağlamak üzere adım atacağımızı ifade ediyoruz. Bu adımları atmak için gereken kaynağı da borçlanmadan, zam yapmadan, ilave vergi oluşturmadan, milli kaynak paketleri kitabımızda ifade ettiğimiz adımları atarak borçsuz, zamsız, vergisiz bir şekilde bu kaynağı ortaya koyup, bu kaynakla da ‘Önce Millet’ diyerek, milletimizi bu sıkıntıdan, bu felaketten kurtarmak için gece gündüz koşuyoruz. İnşallah Cenab-ı Allah bu çalışmalarımızı, kurtuluşa vesile kılar. ‘Önce Millet’ anlayışıyla, aynen geçmişte milli görüşün yaptığı gibi yeniden gelip ‘Önce Millet’ anlayışıyla milletimizi maddi ve manevi sıkıntılarından kurtarmayı cenabı Allah inşallah bizlere nasip eder” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL