Elazığ

OSB YÖNETİMİ İLE ÖZEL OKUL ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Elazığ Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile özel bir eğitim kurumu arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile firma sahipleri ve çalışanlarına indirim sağlanacak. Yapılan protokol çerçevesinde Anaokulu- İlkokul-Ortaokul-Fen lisesi- Anadolu Lisesi..

OSB YÖNETİMİ İLE ÖZEL OKUL ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Elazığ Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile özel bir eğitim kurumu arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile firma sahipleri ve çalışanlarına indirim sağlanacak.

Yapılan protokol çerçevesinde Anaokulu- İlkokul-Ortaokul-Fen lisesi- Anadolu Lisesi ve Sağlık Meslek Liseleri kayıtlarında OSB’de faaliyet gösteren firma sahipleri ve tüm çalışanların çocukları için yüzde 20 indirim sağlanacak.

DEMİREL: “ÇOCUKLARIN FAYDALANACAĞINA İNANDIĞIMIZ BİR PROTOKOL İMZALADIK”

İmzalanan protokol ile ilgili bir açıklama yapan OSB Bölge Müdürü Mehmet Yaşar Demirel, “Eğitim bir insanın hayatındaki en önemli dönüm noktasıdır. Bilgem okullarına baktığımızda 30 senelik tecrübe ile eğitimin her aşamasında hizmet vermektedir. Bizlerde böyle güzide bir kuruluş ile yaptığımız görüşmeler neticesinde sanayicilerimizin ve firmalarda çalışanların çocuklarının faydalanacağına inandığımız bir protokol imzaladık” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL