Elazığ

MOTOFEST İKİNCİ GÜNÜNDE DEVAM EDİYOR

1-3 Temmuz tarihlerinde Ağın’da düzenlenen Motofest devam ediyor. Binlerce davetlisini ağırlayan festivalde katılımcılar ikinci günde de etkinliklerle keyifli vakit geçiriyor. Türkiye ve Dünyadan birçok ziyaretçiyi ağırlayan Ağın Motofest Kamp Etkinlikleri..

MOTOFEST İKİNCİ GÜNÜNDE DEVAM EDİYOR

1-3 Temmuz tarihlerinde Ağın’da düzenlenen Motofest devam ediyor. Binlerce davetlisini ağırlayan festivalde katılımcılar ikinci günde de etkinliklerle keyifli vakit geçiriyor.

Türkiye ve Dünyadan birçok ziyaretçiyi ağırlayan Ağın Motofest Kamp Etkinlikleri devam ediyor. Pek çok motosiklet markasının çeşitli aktiviteleri, yöresel oyunlar, sahnelenen konserler, motosikletle alakalı temel eğitim ve düzenli sürüş etkinliklerinin düzenlendiği festival 2. Gününde. Yurtdışından ve Türkiye’den binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak olan festival, 3 Temmuz’a kadar sürecek. İkinci günde festivale Elazığ Valisi Ömer Toraman ve Eşi Neşe Toraman, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Sivrice Kaymakamı Yunus Emre Vural, Ağın Kaymakamı Neslihan Kısa, İl Genel Meclis Üyeleri’ de katıldı. Elazığ Valisi Ömer Toraman, MOTOFEST’İN sürekliliği olan bir festival haline gelmesini temenni etti.

“İKİ TEKERE GÖNÜL VERMİŞ BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZI AĞIN’A BEKLİYORUZ”

Motofest Koordinasyon ekibinden Hüseyin Topçu, festival için bir yıl boyunca hazırlık yaptıklarını belirterek; “Yaklaşık bir yıldır bu festival için emek veriyoruz. Başkanımız ali Uslu’nun da ciddi desteklerini aldık birçok arkadaşımızda özverili çalışarak böyle bir festival alanı kazandırmış olduk. İki tekere gönül vermiş bütün arkadaşlarımızı Ağın’a bekliyoruz” dedi.

“BÜTÜN HALKIMIZI BİSİKLET KULLANMAYA DAVET EDİYORUM”

Bisikletliler Derneği Elazığ İl Başkanı Atakan Özdal, bisikletli yaşamın Türkiye’de gelişmesi için çalışmalar yürüttüklerini söyleyerek; “Bir gece burada kaldık bugün festivalin ikinci günündeyiz. Güzel geçiyor bisikletli yaşamın ilimizde ve bütün Türkiye’de yaygınlaşması için çalışmalar yürütmekteyiz. Bütün halkımızı bisiklete kullanmaya davet ediyorum” ifadelerinde bulundu. Festivale katılanlar da Motofest’in Elazığ’da geleneksel hale gelmesini istediklerini söyleyerek keyifli vakit geçirdiklerini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL