Elazığ

EBEGEM’Lİ HANIMLARDAN ÇİNİ SERGİSİ

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde eğitim gören kursiyerler, eğitimler neticesinde kendi ürettikleri çini objeleri Harput’ta yer alan Elazığ Belediyesi KUDEB Sergi Alanı’nda 20 gün süre ile vatandaşlarımızın beğenisine..

EBEGEM’Lİ HANIMLARDAN ÇİNİ SERGİSİ

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde eğitim gören kursiyerler, eğitimler neticesinde kendi ürettikleri çini objeleri Harput’ta yer alan Elazığ Belediyesi KUDEB Sergi Alanı’nda 20 gün süre ile vatandaşlarımızın beğenisine sundu.

 

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi’nin katkılarıyla açılan sergide, EBEGEM bünyesinde eğitim alan hanımların kendi el emekleri olan çini ürünler sergileniyor.
İçerisinde tablo, dekorasyon ürünleri, çeşitli mutfak eşyaları ve sunumlukların yer aldığı sergide, vatandaşlarımız bir yandan sergiyi dolaşırken bir yandan da beğendikleri ürünleri satın alabilecekler.
BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİ
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,
16 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında Elazığ Belediyesi KUDEB Sergi Alanı’nda haftanın her günü 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan sergiye bütün vatandaşlarımızın davetli olduğu belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL