Siyaset

SAADET PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI’NA AHMET ÖZDEMİR ATANDI

Saadet Partisi Elâzığ Merkez İlçe Başkanlığı’na Ahmet Özdemir atandı. Saadet Partisi Elâzığ Merkez İlçe Başkanlığı’nda bayram değişikliği yaşandı. Saadet Partisi Elâzığ İl Başkanı Abdullah Akın, Merkez İlçe Başkanı Nedim Sadak’ı..

SAADET PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI’NA AHMET ÖZDEMİR ATANDI

Saadet Partisi Elâzığ Merkez İlçe Başkanlığı’na Ahmet Özdemir atandı.

Saadet Partisi Elâzığ Merkez İlçe Başkanlığı’nda bayram değişikliği yaşandı. Saadet Partisi Elâzığ İl Başkanı Abdullah Akın, Merkez İlçe Başkanı Nedim Sadak’ı İl Yönetim Kurulu Üyeliğine atadı.

Gerçekleşen bu atamanın ardından boşalan Merkez İlçe Başkanlığı görevine ise Saadet Partisi Elâzığ İl Başkanı Abdullah Akın tarafından Ahmet Özdemir atandı.

 

AHMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Ahmet Özdemir, 1964 yılında Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitim hayatını Elazığ’da tamamladı. Ardından İnönü Üniversitesi’nde Maden ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Özdemir, Merkez ilçe seçim işleri başkanlığı, il gençlik kolları başkanlığı, il teşkilat başkanlığı görevlerini yürüttü. Fazilet Partisi’nde il seçim işleri başkanlığı ve Saadet Partisi’nde İl seçim işleri başkanlığı, İl Ar-Ge başkanlığı, il teşkilat başkanlığı ve milletvekili adaylığı yapan Özdemir, 15 yıldan bugüne kadar kısa adı ESDER olan Esnaf ve Sanatkârlar Derneği Elâzığ Başkanlığını yürütmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL