Elazığ

AKSARAY MAHALLESİ YENİ YAŞAM ALANINDA ÇALIŞMALAR HIZLA İLERLİYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla Aksaray Mahallesi Şehit Ferhat Bulut Sokağı’nda bulunan ve zamanla kullanılamaz duruma gelen çamlık alanın yeni bir yaşam alanına dönüştürülmesine yönelik çalışmalar hızla devam ediyor…

AKSARAY MAHALLESİ YENİ YAŞAM ALANINDA ÇALIŞMALAR HIZLA İLERLİYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla Aksaray Mahallesi Şehit Ferhat Bulut Sokağı’nda bulunan ve zamanla kullanılamaz duruma gelen çamlık alanın yeni bir yaşam alanına dönüştürülmesine yönelik çalışmalar hızla devam ediyor.

 

Çimento fabrikasının arkasında yer alan ve toplamda 17 bin metrekarelik zemine sahip alan üzerinde hayata geçirilen yaşam alanında; kauçuk ve parke yürüyüş yolları, kameriyeler ve basketbol sahası yapım çalışmaları yürütülüyor.

Yeni yaşam alanında gerçekleştirilen çalışmaların tamamlanmasıyla Elazığlılar, aileleriyle birlikte güvenilir bir ortamda piknik ve dinlenme alanına kavuşmuş olacak.

YENİ YAŞAM ALANI İÇERİSİNDE NELER OLACAK?

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen proje içerisinde; kauçuk ve parke yürüyüş yolları, kameriyeler, çeşme, barbekü ve oturma üniteleri, spor alanları, çocuk oyun grupları, kum havuzu ve basketbol sahası yer alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL