Güncel

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI SAHADA…

Elazığ’da dün başlayan bugün de etkisini sürdüren yağış sonrasında Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kent genelinde meydana gelen hasarı yerinde tespit ederek incelemelerde bulundu.     Elazığ’da 2 gündür yağışlar etkisini..

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI SAHADA…

Elazığ’da dün başlayan bugün de etkisini sürdüren yağış sonrasında Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kent genelinde meydana gelen hasarı yerinde tespit ederek incelemelerde bulundu.

 

 

Elazığ’da 2 gündür yağışlar etkisini sürdürüyor. Bugün Elazığ’da öğle saatlerinde başlayan sağanak yağış aralıklarla devam ediyor. Elazığ’da dün ve bugün etkili olan sağanak yağış sonrasında birçok ev ve iş yerini su bastı.


Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kent merkezinde yaşanan olumsuzlukları yerinde incelemek için çizmelerini giyip sahaya indi. Başkan Şerifoğulları yaptığı açıklamada, “Elazığ’ımızda etkisini yeniden gösteren yağış nedeniyle seferber olan ekiplerimizin yürüttüğü çalışmaları inceledik. Yaşanılan olumsuzlukların giderilmesi adına ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor” dedi.

 

YORUMLAR (4)

  1. Murat diyorki:

    Başkan sana güvenik bu şehre herkes ihanet etti sahipsiz bıraktı sen de aynısını yapma çalışmaya devam

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL