Siyaset

İYİ PARTİ’DEN İLÇELERE ZİYARET

İYİ Parti Elazığ İl Teşkilatı ve İlçe Teşkilatları vatandaş ve esnaf ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinlediler.   Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in davetlisi olarak..

İYİ PARTİ’DEN İLÇELERE ZİYARET

İYİ Parti Elazığ İl Teşkilatı ve İlçe Teşkilatları vatandaş ve esnaf ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinlediler.

 

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in davetlisi olarak Ankara’da toplantı ve iftar programına katılan Servet Gürgözeler,  “hız kesmeden çalışmalara devam ettiklerini” ve  bu konuda ilçe başkanları ile birlikte ortak kararlar neticesinde ilçelerde İYİ Partinin esnaf vatandaş buluşması yaptığını söyledi. İl başkanı açıklamalarına şöyle devam etti:
”Biz zaten ilçelerimiz ve köylerimizde her an sahadayız. Gezilmedik yer, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bu konuda ilçe başkanlarımızda çalışmalarını sürdürüyor. Zaten ilçelerimizin sorunlarını yakinen takip ediyor, onların problemlerine tüm hassasiyetimizle eğiliyoruz. Bu konuda İYİ Parti teşkilatı olarak her türlü çalışma ve desteğin içindeyiz. Hafta sonu da ilçelerinde teşkilatlarıyla beraber esnaf vatandaş buluşması yapan ilçe başkanlarıma teşekkür ediyorum ”dedi.

Keban, Palu, Karakoçan Maden, Sivrice Arıcak Ağın, Baskil ilçe başkanları ise; esnafların sorunlarını dinleyip Genel başkan Meral Akşener’in selamlarını ileterek İYİ Partinin vatandaşın yanında esnafların sorunlarında ise, onların derdine ortak olduklarını ifade ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL