Elazığ

ELAZİZ KÜLTÜR EĞİTİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ, ÖĞRENCİLERE 42 BİN KİTAP DAĞITACAK

Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan tüm ilçe ve beldelere 5 6 7 ve 8.siniflara 42 bin adet tamamlayıcı ders kitabı dağıtımı yapacağını..

ELAZİZ KÜLTÜR EĞİTİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ, ÖĞRENCİLERE 42 BİN KİTAP DAĞITACAK

Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan tüm ilçe ve beldelere 5 6 7 ve 8.siniflara 42 bin adet tamamlayıcı ders kitabı dağıtımı yapacağını duyurdu.

Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, Elazığ’da 5,6,7 ve 8. Sınıflara 42 bin adet ders kitabı dağıtacak.

Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Onur şahin,  desteklerini esirgemeyen Tarım Ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece ve bağışlarını esirgemeyenlere teşekkür etti. Şahin, “Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Ayşe Ayşin Işıkgece Hanımefendinin destekleriyle ilimize 42 bin kazandırmış bulunmaktayız. Arkadaşlarımız Elaziz Gençlik ekibimiz kitaplarımızı, yardımlarımızı göndereceğimiz ilçelere göre ayırma işlemlerini yapıyorlar. 5,6,7 ve 8. Sınıflara Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, İngilizce, İnkılap Bilgileri derslerinin desteğini sağlayacağız kitaplarını. Bizlere destek veren Gezegen Yayınlarına, Ayşe Ayşin Işıkgece Hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz yapacağımız programlar devam edecektir. Yarından itibaren Elazığ’daki tüm ilçelerimize kitaplarımızı dağıtacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL