Elazığ

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN KADINLARA YÖNELİK SEMİNER

Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında kadınlara yönelik “Mutlu Aile Olma” konulu bir seminer düzenleyecek. Mucize Sırlar Koçluk ve Danışmanlık Merkezi ile ortaklaşa düzenlenecek olan seminer, 8-9 Ocak tarihlerinde saat..

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN KADINLARA YÖNELİK SEMİNER

Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında kadınlara yönelik “Mutlu Aile Olma” konulu bir seminer düzenleyecek.

Mucize Sırlar Koçluk ve Danışmanlık Merkezi ile ortaklaşa düzenlenecek olan seminer, 8-9 Ocak tarihlerinde saat 13.00’te Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Pandemi kuralları çerçevesinde art arda iki gün gerçekleştirilecek programda Sosyolog-Yaşam Koçu Şengül Esen Demir ve Eğitmen Fehime Dilek Necmioğlu, hanımlarla buluşacak.

TÜM KADINLAR DAVETLİ

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, toplumun temelini oluşturan aile kurumunun korunması, anne-baba ve çocuklar arasındaki iletişimin sağlıklı ve etkin kurulması ile aile içi iletişimin güçlendirilmesi konularında bilgilerin aktarılacağı programa, tüm kadınların davetli olduğu belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL