Elazığ

ELAZIĞ BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ ÜYELERİNDEN CAN DOSTLARIMIZA DESTEK

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi kış aylarında sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Fırat Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunan açık alanlara beslenme otomatları bıraktı.   Başlatılan çalışma..

ELAZIĞ BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ ÜYELERİNDEN CAN DOSTLARIMIZA DESTEK

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi kış aylarında sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Fırat Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunan açık alanlara beslenme otomatları bıraktı.

 

Başlatılan çalışma kapsamında kampüs içerisinde bulunan farklı bölgelere su ve mama kaplarından oluşan beslenme otomatları yerleştirildi.

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi Sokak Hayvanları Koruma Komisyon Başkanı Beyza Berfin Şener yapılan çalışma ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün Fırat Üniversitesi Kampüsü içerisindeki farklı alanlara Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan beslenme otomatlarından bıraktık. Elazığ genelinde Belediye ekiplerimiz tarafından da park ve yeşil alanlara beslenme otomatları bırakıldı. Bizler de Elazığ Belediyesi’nin “Can Dostlarımız Aç ve Susuz Kalmasın” sloganıyla yola çıktık. Havaların iyice soğuduğu bu günlerde hayvanlar besin bulmakta zorlanıyor. Bunun için bu çalışma ayrı bir önem taşıyor. Hep birlikte can dostlarımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sokak hayvanları için yapılan bu örnek çalışma üniversiteli gençler tarafından büyük beğeni topladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL