Türkiye

SURİYE’DE GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE HAİN SALDIRI

Suriye’nin Azez kentinde dün saat 17.30 sıralarında özel harekat konvoyuna gerçekleştirilen terör saldırısı nedeniyle Elazığlı hemşehrimiz Polis Memuru Cihat Şahin, şehit oldu. Gerçekleştirilen saldırıda 3 polisimiz de yaralandı.    ..

SURİYE’DE GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE HAİN SALDIRI

Suriye’nin Azez kentinde dün saat 17.30 sıralarında özel harekat konvoyuna gerçekleştirilen terör saldırısı nedeniyle Elazığlı hemşehrimiz Polis Memuru Cihat Şahin, şehit oldu. Gerçekleştirilen saldırıda 3 polisimiz de yaralandı.

 

 

Suriye’nin Azez kentinde içerisinde güvenlik güçlerimizin olduğu araca terör örgütü mensupları tarafından roketli saldırı gerçekleştirildi. Saldırının ardından olay yerine askerlerimiz ve polislerimiz sevk edildi. Yaralı güvenlik güçlerimize ilk müdahaleyi bölgedeki askerlerimiz ve polislerimiz yaptı. Gerçekleştirilen saldırı nedeniyle araçta bulunan Elazığlı hemşehrimiz Polis Memuru Cihat Şahin şehit oldu.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü emrinde görev yaparken, Suriye’ye görevlendirilen şehidimizin 34 yaşında olduğu öğrenildi.

Şehidimizin Elazığ ili Palu ilçe nüfusuna kayıtlı olduğu, evli ve 3 ile 7 yaşlarında iki çocuğunun olduğu da öğrenilirken şehidimizin Elazığ’da yaşayan anne ve babasına acı haber verildi. Kanal Fırat Medya Grubu olarak şehidimiz Cihat Şahin’e Allah’tan rahmetli, kederli ailesine, yakınlarına ve Elazığ’a başsağlığı ve sabır diliyoruz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL