Elazığ

İL ÖZEL İDARESİ’NDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Elazığ İl Özel İdaresi’nde Kurban Bayramı’nın ardından ilk iş günü bayramlaşma ile başladı. Bayramlaşma programı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali ŞİŞ, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat OKUBAY, Şube Müdürleri..

İL ÖZEL İDARESİ’NDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Elazığ İl Özel İdaresi’nde Kurban Bayramı’nın ardından ilk iş günü bayramlaşma ile başladı. Bayramlaşma programı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali ŞİŞ, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat OKUBAY, Şube Müdürleri ile Yol İş Sendikası 2.Nolu Şube Genel Sekreteri Cumali DEMİROĞLU tarafından Saha amirliği ve idari binada birimler gezilerek gerçekleştirildi.

 

Genel Sekreter Ali ŞİŞ: İl Özel İdaresi Büyük Bir Hizmet Ailesidir

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali ŞİŞ, bütün çalışma arkadaşları ile bir aile bütünlüğü anlayışı çerçevesinde hizmet ettiklerine dikkat çekerek; “Özel İdarenin memuru, işçisi ve bütün çalışanları büyük bir hizmet ailesinin üyeleridir. Bizler, kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizin her köşesinde halkımıza hizmet etmekteyiz. İl Özel İdaresi’nin tüm çalışanları şehrimize ve halkımıza en verimli bir şekilde hizmet etmeye çalışmaktadır. Bayram sonrasında ki ilk iş günümüzde de çalışma arkadaşlarımızla bayramlaşarak mesaiye başladık ve her birinin bayramını kutladık” şeklinde konuştu.

 

Genel Sekreter Ali ŞİŞ: Tüm Personelimizi Aşı Olmaya Davet Ediyoruz

Genel Sekreter Ali ŞİŞ, Özel İdare çalışanlarından aşı olmamış olanları aşılarını olmaya davet ederek,” Hem kendi sağlığımız hem toplum sağlığımız hem de çalışma ortamımızın sağlığı için mutlaka aşı olalım. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden bizi koruyacak olan aşıyı bugüne kadar olmamış arkadaşlarımızın en kısa süre içerisinde olmalarını istiyoruz. Şehrimize etkin ve verimli hizmet etmede örnek olan Özel İdare çalışanlarının aşılarını yaptırmada da örnek olmalarını arzu ediyoruz. Öyle inanıyorum ki aşısını yaptırmayan her arkadaşımız en kısa sürede aşılarını yaptıracaktır” değerlendirmesinde bulundu.

Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat OKUBAY da programda yaptığı konuşmada İl Özel İdaresi çalışanlarının bayramını kutlayarak, “Tüm personelimiz mesai mefhumu gözetmeden büyük bir özveriyle çalışmaktadırlar. Her bir arkadaşımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, bayramlarını kutluyorum” dedi.

Yol İş Sendikası 2.Nolu Şube Genel Sekreteri Cumali DEMİROĞLU ise İl Özel İdaresi çalışanlarının bayramını kutlayarak, hayırlı işler temennisinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL