Elazığ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİCİLERİ VE REHBER ÖĞRETMENLER TOPLANTIDA BULUŞTU…

Fırat Üniversitesi yöneticileri ile rehber öğretmenler toplantıda bir araya geldi.     Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Soner Özgen, Prof…

FIRAT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİCİLERİ VE REHBER ÖĞRETMENLER TOPLANTIDA BULUŞTU…

Fırat Üniversitesi yöneticileri ile rehber öğretmenler toplantıda bir araya geldi.

 

 

Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zeki Ulufer ile rehber öğretmenler katıldı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, rehber öğretmenlerin öğrencilere üniversite tercihinde rehberlik ettiğini ve onların doğru meslek seçiminde çok önemli bir rol oynadığını vurgulayarak, Fırat Üniversitesi hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Başarılı öğrencilerin üniversite tercihinde Fırat Üniversitesini tercih etmeleri gerektiğini vurgulayan Rektör Prof. Dr. Göktaş şunları kaydetti:  “ Fırat Üniversitesi olarak çok başarılı fakülte ve bölümlerimiz var. Bunları sizlerin ve aday öğrencilerin bilmesini ve tanımasını istiyoruz. Pek çok alanda iddialıyız. Türkiye’nin parmakla gösterilen bir üniversitesiyiz. Üniversite olarak Elazığ’ı en iyi şekilde temsil etme sorumluluğunu da üstlenmiş durumdayız.” dedi.

Fırat Üniversitesinin tanıtılması konusunda önerilerde bulunan rehber öğretmenler ise bu buluşmanın kendileri için de faydalı ve bilgilendirici olduğunu aktardı. Ayrıca toplantıya katılan rehber öğretmenlere Üniversiteyi tanıtan çeşitli tanıtım materyalleri dağıtıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL