Elazığ

DUMANDAĞ; “SORUNLARIMIZ PAYLAŞTIKÇA AZALACAK”

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.     Dumandağ, “Birlik, beraberlik ve toplumsal yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı..

DUMANDAĞ; “SORUNLARIMIZ PAYLAŞTIKÇA AZALACAK”

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 

 

Dumandağ, “Birlik, beraberlik ve toplumsal yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı mübarek günlerimizden Kurban Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Bayramların sevincin, mutluluğun, yakınlaşma ve dayanışmanın hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en üst düzeyde yaşandığı müstesna günler olduğunu söyleyen Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bu özel günler dolayısıyla ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik savaştan galip çıkması için, dayanışmanın en güzel örneğini sergileyip, birlik ve beraberlik içerisinde devletimizin, hükümetimizin yanında yer almayı idrak etmemiz gerektiğini hatırlatmak isterim. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacaktır. Bu vesileyle milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kılarsak inanıyorum ki daha güzel günlere ulaşacağız. Bu niyet ve duygularla tüm Müslüman Âleminin, ülkemizin, hemşerilerimizin ve üyelerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerle kutluyorum”.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL