Elazığ

MURAT ATLI PARKI, VATANDAŞLAR TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Elazığ Belediyesi, şehrin ana arterlerinden Zübeyde Hanım Caddesi’ni ‘Yeşil Kuşak’ projesi ile yeniden şekillendirdi.   Zübeyde Hanım Caddesi yürüyüş güzergâhında, Viroloji Parkı’ndan başlayarak Yahya Kemal Caddesi’ne kadar olan alan; oturma..

MURAT ATLI PARKI, VATANDAŞLAR TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Elazığ Belediyesi, şehrin ana arterlerinden Zübeyde Hanım Caddesi’ni ‘Yeşil Kuşak’ projesi ile yeniden şekillendirdi.

 

Zübeyde Hanım Caddesi yürüyüş güzergâhında, Viroloji Parkı’ndan başlayarak Yahya Kemal Caddesi’ne kadar olan alan; oturma ve dinlenme grupları, ahşap arkatlar, pergolalar, yürüyüş parkuru ve dekoratif aydınlatma çalışmaları ile yepyeni bir kimlik kazandı.

Süs bitkileri ve peyzaj çalışmalarıyla renklendirilen alana geçtiğimiz yıl trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Elazığ Belediyesi personeli Murat Atlı’nın ismi verildi. Normalleşme takvimi ile birlikte yoğun ilgi gören Murat Atlı Parkı,  hem dinlenme hem de yürüyüş alanı olarak vatandaşların vazgeçemediği mekânlar arasında yerini alıyor.

Kent estetiğine değer kazandıran ‘Yeşil Kuşak’ projesinin güzel ve yerinde bir çalışma olduğunu belirten vatandaşlar, hayata geçirdiği projelerle şehre değer ve vizyon kazandıran Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL