Elazığ

ELAZIĞ BELEDİYESİ YAZ ŞENLİKLERİ BUGÜN BAŞLIYOR

Elazığ Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘Yaz Şenlikleri’ 7 Temmuz-30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.     Yaz şenlikleri, birbirinden renkli programlarla Elazığlılara keyifli bir yaz sunacak. ŞENLİKLER KÜLTÜR PARK AMFİTİYATRO’DA..

ELAZIĞ BELEDİYESİ YAZ ŞENLİKLERİ BUGÜN BAŞLIYOR

Elazığ Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘Yaz Şenlikleri’ 7 Temmuz-30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.

 

 

Yaz şenlikleri, birbirinden renkli programlarla Elazığlılara keyifli bir yaz sunacak.

ŞENLİKLER KÜLTÜR PARK AMFİTİYATRO’DA DÜZENLENECEK

Kültür Park Amfitiyatro’da düzenlenecek şenlikler, 7 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00 de yerel sanatçı Zafer Döner konseriyle start alacak.

Mahalli ve ulusal sanatçıların konserleriyle renklenecek şenliklerde; “Açık Hava Sineması, Kürsübaşı, Devlet Korosu ve Halk Oyunları” ekibi gösterileri yer alacak.

AÇIK HAVA SİNEMALARI YAPILACAK

Doğukent Mahallesi ve Elazığ Belediyesi yan tarafındaki park alanında gerçekleştirilecek açık hava sinemalarına yediden yetmişe her yaştan vatandaş ücretsiz katılım sağlayabilecek.

ENDER BALKIR VE USTA SANATÇILAR KONSER VERECEK

Kurban Bayramı’na apayrı bir renk katacak şenliklerde ulusal sanatçı Ender Balkır ile usta sanatçılar Zülfü Demirtaş, Adnan Çilesiz, Hüseyin Gürocak sevenleriyle buluşacak.

PANDEMİ KURALLARINA RİAYET EDİLECEK

Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada Çarşamba günü start alacak yaz şenliklerinde pandemi kurallarına riayet edileceği ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeneğinin yapılacağı belirtilerek vatandaşlarımızın da bu konuda hassasiyet göstermeleri ricasında bulunuldu.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN DAVET

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; Şehrin moral, motivasyon ve birliktelik ruhuna katkı sağlamak için düzenledikleri şenliklerin, özellikle çocuklara çok keyifli geleceğini belirtti. Farklı etkinliklerin yer alacağı şenliklerde ailelerin kaliteli zaman geçirmelerine katkı sağlayacağını kaydeden Başkan Şerifoğulları, “7 Temmuz ve 30 Ağustos tarihleri arasında Kültür Park’ta düzenleyeceğimiz programlara tüm hemşehrilerimi bekliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL