Elazığ Genel

KKTC CUMHURBAŞKANI ERSİN TATAR, REKTÖR PROF. DR. GÖKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı makamında ziyaret etti.     Elazığ’a gelen KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Fırat Üniversitesi’ni ziyaret ederek Rektör..

KKTC CUMHURBAŞKANI ERSİN TATAR, REKTÖR PROF. DR. GÖKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı makamında ziyaret etti.

 

 

Elazığ’a gelen KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Fırat Üniversitesi’ni ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile bir araya geldi.

 

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete; Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da katıldı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, Fırat Üniversitesi hakkında bilgiler verdi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ise Fırat Üniversitesi’nden övgüyle bahsederek “Elazığ bizim için önemli ve anlamlı bir şehir. Elazığ’da ve bu şehirde yüz binlerce öğrenci yetiştiren Fırat Üniversitesi’ni ziyaret etmekten dolayı oldukça mutluluk duymaktayım. Fırat Üniversitesi eğitim anlamında Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden birisi. Fırat Üniversitesi Rektörümüzü, idarecilerimizi ve akademisyenlerimizi kutluyoruz” dedi.

Daha sonra Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a Elazığ’da Kıbrıs’la ilgili yapılan tüm çalışmaları ve etkinlikleri içeren önemli bir arşiv dosya ve tablo hediye etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL