Elazığ

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI YENİ NORMALLEŞME SÜRECİYLE BAŞLATTIĞI ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 1 Temmuz itibarıyla başlayan yeni normalleşme süreciyle birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.   BUĞDAY MEYDANI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ Bu kapsamda çarşı esnafını ziyaret eden Başkan..

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI YENİ NORMALLEŞME SÜRECİYLE BAŞLATTIĞI ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 1 Temmuz itibarıyla başlayan yeni normalleşme süreciyle birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

 

BUĞDAY MEYDANI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ
Bu kapsamda çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Şerifoğulları sonrasında Buğday Meydanı esnafı ve çevresindeki çalışanlarla bir araya gelerek hayırlı işler temennisinde bulundu.
Buğday Meydanı esnafının alın teri ve emeğin gerçek temsilcileri olduğunu kaydeden Başkan Şerifoğulları, yeni süreçle birlikte bütün aksaklıkların tekrar yoluna gireceği vurgusunu yaptı.
Durumdan en çok etkilenen kesimin esnaflar olduğunu belirten Başkan Şerifoğulları;
“Şehir ekonomimizi ayakta tutan esnaflarımıza, süreç içerisinde ‘Esnaf Destek Paketiyle’ maddi destek sağladık. Belediye olarak bütün imkânlarımızı sonuna kadar kullandık. Yeni süreçte de yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

CANLI HAYVAN BORSASI VE HAYME ANA KADINLAR SEMT PAZAR ALANLARINDA İNCELEME YAPTI
Daha sonra Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetimini ziyaret ederek yapılması planlanan ‘Canlı Hayvan Borsası’ ve ‘Hayme Ana Kadınlar Semt Pazarı’ için istişarelerde bulunan Başkan Şerifoğulları;
“İki önemli çalışmayla da yakından ilgileniyoruz. İnşallah çok yakında emekçi kadınlarımız kendi el emeğinin karşılığını kazanmaya başlayacak. Evlerinde, bahçelerinde ürettikleri doğal ürünleri satabilecekleri pazar alanımızla ilgili çalışmalar hızla ilerliyor.” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL