Elazığ

KOÇ-ARÇELİK “PREP” PROGRAMININ İLK MEZUNLARI İÇİN MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü 4. sınıf öğrencileri “İş Yeri Eğitim Programlarını” Koç-Arçelik Yapay Zeka, Büyük Veri ve Yazılım Ar-Ge merkezinde başarı ile tamamladılar.   Yapılan protokol kapsamında..

KOÇ-ARÇELİK “PREP” PROGRAMININ İLK MEZUNLARI İÇİN MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü 4. sınıf öğrencileri “İş Yeri Eğitim Programlarını” Koç-Arçelik Yapay Zeka, Büyük Veri ve Yazılım Ar-Ge merkezinde başarı ile tamamladılar.

 

Yapılan protokol kapsamında “PREP” programının ilk mezunları çevrimiçi olarak gerçekleştirilen mezuniyet töreniyle kutlandı.

Gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Arçelik- Koç Holding Grup Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Dijital ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Utku Barış Pazar ve Arçelik BT Direktörü Yekta Caymaz, Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Resul Daş ile kurucu Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu, Kocaeli Üniversitesi’nden, Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yaşar Becerikli, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Törende yapılan konuşmalarda, başlatılan programın çok uzun yıllar sürmesi ve “Prep” in kalıcı olarak Türk yazılım sektöründe itici kuvvet olması temenni edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL