Elazığ

ZABITA KAÇAK BÜFEYE GÖZ YUMMADI

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Doğukent Mahallesi 99. Sokak’ta izinsiz kurulan büfeyi olduğu yerden kaldırdı.   Mahalle içerisindeki Conkbayırı Parkı’nda prosedürlere aykırı bir şekilde kurulan büfe, gerekli izin belgeleri bulunmadığı..

ZABITA KAÇAK BÜFEYE GÖZ YUMMADI

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Doğukent Mahallesi 99. Sokak’ta izinsiz kurulan büfeyi olduğu yerden kaldırdı.

 

Mahalle içerisindeki Conkbayırı Parkı’nda prosedürlere aykırı bir şekilde kurulan büfe, gerekli izin belgeleri bulunmadığı ve yeşil alanı istila ettiği için zabıta ekiplerince kaldırıldı.

Konuyla ilgili Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kaçak yapılaşma ile mücadelenin kararlılıkla devam ettirileceği belirtilerek;

“Şehrimizin imar planları dahilinde gelişimine katkı sağlamak adına her türlü kaçak ve ruhsatsız yapılaşmaya yönelik denetimlerimiz etkin bir şekilde sürdürülecektir. Yönetmelikte belirtilen esas ve kaidelere uymayan işletme sahiplerine gerekli uyarı ve cezai müeyyideler uygulanacaktır.”  denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL